Skontaktuj się z nami

TMSys Sp. z o.o.
ul.Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Dział handlowy Oddział Północ
ul. Abrahama 6
84-300 Lębork
tel. 59 333 00 95 tel. 510 108 993

polnoc@ironcad.pl
Dział handlowy:
tel. 12 362 30 76

Wsparcie techniczne:
tel. 12 419 80 21

Centrala:
tel. 12 430 04 16

Poznaj zespół
IRONCAD Polska

Tomasz Bryk

Prezes IRONCAD Polska

Maciej Dukat

Dyrektor ds. Handlowych IRONCAD

maciej.dukat@ironcad.pl
509 307 586

Dominika Szeliga-Kuśnierz

Project Manager IRONCAD

dominika.szeliga@tmsys.pl
607 933 334

Dariusz Łęczyński

Produkt Manager WoodLAB

dariusz.leczynski@ironcad.pl
 660 833 148

Łukasz Bielarczyk

Inżynier Produktu IRONCAD

lukasz.bielarczyk@tmsys.pl
661 668 663

Rafał Kossewski

Inżynier Wsparcia Technicznego CAD/CAM

rafal.kossewski@ironcad.pl
690 984 061

Tomasz Wieczorek

Inżynier Produktu IRONCAD

tomasz.wieczorek@tmsys.pl
695 808 737


Oddział północ

Dariusz Plaszczyk

Kierownik oddziału północ

dariusz.plaszczyk@ironcad.pl
510 108 993

Grzegorz Kiśluk

Inżynier Wsparcia
Technicznego CAD

grzegorz.kisluk@tmsys.pl
665 354 545

Oskar Lesner

Inżynier Produktu IRONCAD

oskar.lesner@tmsys.pl
605 221 224


Marian Maszota

Inżynier Produktu IRONCAD

marian.maszota@tmsys.pl
693 332 339

©  2020 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone